Rolety

Horizontální žaluzie zajišťují efektní ochranu před slunečním zářením a v zimě zamezí zbytečnému úniku tepla. Navíc spolehlivě chrání Vaše soukromí. Je možné je použít takřka na všechny typy oken. Lamely jsou z hliníku (16 nebo 25mm široké), s kvalitní povrchovou úpravou, která zaručuje stálost barev po celou dobu životnosti. Ostatní komponenty jsou vyrobeny z kvalitního, tvarově stálého plastu. Na zakázku je možné vyrobit šikmé žaluzie. Profily a žebříky je možné barevně kombinovat.

Vnitřní

Textilní roletky představují další velmi zajímavý způsob zastínění interiéru. Jsou velmi jednoduché a je možno si vybrat ze široké nabídky látek. Vyznačují se vysokou spolehlivostí a účinností.

Venkovní

Venkovní rolety si vyrábíme my sami - vyrábíme je z komponentů české firmy Building Plastics, oblíbené jsou především pro svou snadnou dodatečnou montáž tepelně izolační vlastnosti i snadnou obsluhu a údržbu. Zajišťují ochranu vašeho soukromí před nepříznivými vnějšími vlivy. Hlavními částmi rolety jsou kastlík, vodící lišta a lamely, které jsou buď plastové nebo hliníkové.

Ovládání:
mechanicky - šňůrkou, páskem, klikou, pružinou
elektr. motorem - vypínačem, dálkovým ovládačem

Montáž - do okenní špalety, na fasádu, do připravených nadokenních překladů. Max. šířka 2500mm, max. výška 2500mm, barevné provedení rolet je standardně bílá, hnědá, imitace dřeva, popř. RAL vzorník.

Screenové rolety

Známé bezpečnostní pravidlo, pouze s malou úpravou - screen rolety vám totiž umožní vidět a nebýt viděn.

Moderní materiály umožní efektivně zakrýt okna tak, aby vy jste v pořádku viděli ven a dovnitř naopak nebylo takřka vidět.

Díky moderním materiálům máte zabezpečen nejen stín, ale také designovou funkci a tepelnou kontrolu budovy. Připočtěte si elektrické ovládání stahování a možnost zakrýt až pětimetrová okna, máte dokonalý způsob krytí oken.