Okna a dveře

Plastové okna a dveře

Jsou zhotoveny z plastových profilů německé firmy KBE celoobvodového kování rakouské firmy MACO a tradičně dobrého českého izolačního dvojskla a trojskla firmy VEHA. Všechny tyto firmy patří ke špičkám, jak na českém tak na evropských trzích. Je možno dodat 5-komorový systém nebo 6-komorový systém. Zaručená odolnost proti dešti a větru, dokonalé tlumení hluku poskytne dostatek klidu a ticha, stálobarevnost bílých i barevných profilů je zaručena.

Síta proti hmyzu pro okna i dveře

Síta proti hmyzu si vyrábíme sami - nabízíme dokonalé řešení pro každé dveře a okno, které se skládáz hliníkové konstrukce a ze sítě ze skelných vláken potažených PVC, které dokonale odolává korozi. Síť je dokonale průhledná v dodání v šedé barvě. Profil sítě je z hliníku s lemem (plast.a euro okna). Bez lemu na zdvojené okna. Rohy jsou plastová, síť je vyplá a zajištěná gumovou hadičkou. Uchycení otočné obrtlíky (bez vrtání do rámu oken). Barevné odstíny rámu - bílá, hnědá, imitace dřeva a vzorník RALL. Síťové dveře se vyrábějí z profilu 50x20mm hliník, panty jsou samozavírací. Při výšce nad 2100mm doporučujeme výstuhu dveří. V zavřené pozici drží dveře krámu magnet. Dveře se obsluhují madlem.

EURO okna a dveře

Vyrábějí se z lepených třívrstvých hranolů různých dřevin, např.: smrk, borovice, modřín, meranti a dub ve dvou provedeních. Kování je standardně vybaveno pojistkou proti chybné manipulaci, která současně zabraňuje svěšování okenního křídla. Je možné dodat i uzamykatelné kliky nebo kliky s dětskou pojistkou. Jsou opatřeny izolačním dvojsklem, celoobvodovým kováním a kvalitní povrchovou úpravou. Zákazník má možnost si vybrat ze široké škály odstínů a stupnic RAL. Konstrukce oken i dveří je předurčena nejen k produkci standardních typorozměrů, ale především pro zakázkovou výrobu různých tvarů a rozměrů včetně mnoha doplňků. Tato okna jsou charakterizována rozměrovou stálostí, izolační schopností splňující naše i evropské normy, vysokou životností a komfortem obsluhy.