Markýzy

Kazetová

Exkluzivní kazetová markýza s kloubovými rameny je vhodná do míst, kde by nekrytá konstrukce působila rušivě. Ovládání - ruční (klika), elektr. motorem (dálk.ovládač), senzor: vítr a slunce. Široká škála barev látek. Šíře do 7000 mm - vyložení do 3600 mm.

Horizontální s kloubovými rameny

Vhodné na balkóny, lodžie a terasy. Dotváří estetický vzhled obytného domu, chaty, obchodní zařízení, restaurace či hotely. Umístěné nad výkladními skříněmi chrání vystavené zboží před slunečním zářením a interiér před přehřátím. Markýza je tvořená hliníkovou konstrukci složenou z nosného profilu, navíjecího válce, kloubových ramen s napínacím mechanismem a převodovky. Lze je využít i k reklamním účelům (logo). Ovládání- ruční (klika), elektr. motorem (dálk.ovládač), senzor- světlo a vítr. Markýzu lze vybavit stříškou. Široká škála barev látek. Látka je stálobarevná, impregnovaná. Šíře do 12 000 mm-vyložení do 5 100 mm.

Košová

Slouží především jako funkční, dekorační a reklamní prvek na fasádách obchodu, finančních ústavů, hotelových a restauračních zařízení. Rám je vyroben z eloxovaného hliníku. Povrch je potažen elastickým materiálem nebo akrylátovou tkaninou, které jsou impregnované. Lze zhotovit volán ze stejného materiálu. Na markýzu je možno zhotovit reklamní nápis nebo firemní znak. Široká škála barev látek. Šíře do 6000 mm - vyložení do 1600 mm.