Garážová vrata

Sekční

Výrobcem je firma Kružík. Sekce jsou v tloušťce 9, 20, 34, 45 mm. Motiv sekce je velký prolis, prolis, kazeta a bez prolisu (rovná), varianta prosklení. Barevný odstín RAL a různé imitace dřeva. Jsou nezateplená, zateplená polystyrén nebo polyuretan. Rám vrat je železný pozinkovaný a dokonale utěsněný. Montáž vrat za otvor. Ovládání: ruční, elektropohon s dálk. ovládáním.

Rolovací

Jsou oblíbená pro svou spolehlivost a snadnou údržbu. Je možné je nainstalovat prakticky do každého otvoru a nabídnout tak zákazníkovi moderní vrata s líbivým designem a přijatelnou cenou. Hlavní součásti vrat jsou kastlík, lamely a vodící lišty. Na přání zákazníka lze nabídnout a dodat široký sortiment ovládacích systémů a zabezpečovacích prvků jako jsou např. motor s nouzovým a dálk. ovládáním. Barevné provedení bílé, hnědé, imitace dřeva, odstín RALL.

Křídlová

Výrobcem je firma Kružík. Atraktivní design, komfortní a postranní dveře obsluha, zaručená funkčnost a bezpečnost, dlouhá životnost - to jsou kvality, které u garážových vrat očekáváte. Dosahujeme je prostřednictvím vysoce kvalitních materiálů. Toto zaručujeme našim jménem Kubný. Výklopná vrata jsou osvědčené produkty s dobrými vlastnostmi. Dobrá stabilita a bezpečnost. Vrata se mohou zabudovat za stavební otvor nebo mezi ostění. Konstrukce výklopných vrat zajišťuje bezhlučný chod. Jsou odolné proti korozi. Jsou to cenově nejdostupnější vrata. Provedení - křídlo a zárubeň ocelové pozinkované profily (šroubované). Křídlo - výplň, ocelový pozinkovaný trapézový plech (svislé, vodorovné, kazetové prolisy). Odstín barev RALL. Ovládání - ruční, dálk. ovládání.

Průmyslové

Ocelová průmyslová sekční vrata. Splňuji nejnáročnější požadavky na přesnost a kvalitu zhotovení. Jsou určená pro průmyslové objekty všech typů a četností provozu. Vynikající izolační vlastnosti, pevnost kvalita, lamelový design, rychlost dodávky a v neposlední řadě výborná cena, to jsou hlavní přednosti tohoto typu vrat. Vrata je možné vybavit prosklením zajišťujícím prosvětlení prostoru. Max. šířka 6000mm - výška až 5390mm. Barva bílá (RALL). Ovládání - elektropohon.

Rolovací průmyslové

Jsou určená pro provoz v náročných podmínkách s vysokou intenzitou používání nebo s plochou nad 15 m2.

TRANSPA-D válcovaná ocelová lamela 98 x 23 mm vyplněná polyuretanovou pěnou, max. plocha vrat 33 m2
TRANSPA-R válcovaná ocelová lamela 83 x 23 mm vyplněná polyuretanovou pěnou, max. plocha vrat 28 m2

Vrata mohou být zateplená i nezateplená. Obě verze mohou být vybaveny průhledy. Jsou vybaveny pohony GFA a mají integrovanou padací brzdu Ruční ovládání pro nouzové ovládání při výpadku elektrické energie a dobu běhu 60% (E3).